Cem Yılmaz’ın sunduğu çok orijinal yapımlar var. G.O.R.A, AROG gibi yapımların dışında biraz daha gerçek hayatı ele alan yapımlar da var. Bunlardan birisi de Hokkabaz.

Bundan yıllar öncesinde hazırlanan film, 2006 yılında gelmiş ve yine üst düzey kadrosu ile dikkat çekmişti.
Cem Yılmaz’ın kendisinin kaleme aldığı hikayede Mazhar Alanson, Özlem Tekin ve Tuna Orhan gibi çok ünlü isimleri de görmüştük. Doğal hikayesiyle döneminde çok sevilen yapım, şimdi bir kez daha gündemde.

Hokkabaz 2 Ne Zaman Gelecek?

Yapımı tekrar gündem yapan ise bayram haftasında televizyonda yeniden yayınlanması ve tekrar ilgi çekmesi. Tam 15 yıl önce yayınlanan projenin yeniden ekranlara geldiğinde sevilmesi ve güzel yorumlar alması da Cem Yılmaz’ı harekete geçirmiş.

Konu hakkında Twitter hesabından bir açıklama yapan ünlü komedyen, filmin aldığı yorumlardan bir hayli memnun olduğunu dile getiriyor ve teşekkür ediyor.

Sonrasında ise müjdeyi veriyor. Bir İskender hikayesi daha yapacağını belirten ünlü isim, resmen Hokkabaz 2 yapımı için de mesajı vermiş oldu. Filmin baş karakteri olan İskender’i yeniden izleme şansımız olacak gibi duruyor.

Filmin ne zaman yayınlanacağı konusunda da bilgi var. Aynı gönderide yeni hikayenin 2022 yılında yapılacağı yazılmış. Oyuncularda bir değişiklik olacak mı derseniz bunu söylemek için çok erken olduğunu söylerim.

Belki birinci hikaye ile aynı doğrultuda bir film görürüz ve devam filmi gelir. Belki de bu sefer İskender’in bambaşka bir hikayesini izleyebiliriz. Artık tamamen Cem Yılmaz’ın karakteri nasıl şekillendireceğine kalmış. Yeni film için ek bir bilgi ya da paylaşım gelirse Hokkabaz 2 için daha fazla bilgiye yer veririz. Unutmadan isminde böyle kalmayabileceğini hatırlatayım. Değişebilir.

Kaynak: https://www.diziler.com/haber/cem-yilmaz-acikladi-hokkabaz-2-geliyor-25108#ixzz6v78xrzul