TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinin tanıtımları bir süre önce ekrana gelmişti.

Dizide eski bir boksörü oynayacak olan Tolgahan Sayışman başrolde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda küçük oyuncu Emir Özyakışır’ın da olduğu tanıtımlarda ortaya çıkmıştı.

Çekimlerine kısa bir süre sonra başlanacak olan diziye katılan iki oyuncunun da geçtiğimiz sezon Çukur dizisinde oynayan ve karakterleri ölünce diziden çıkan iki ismin olduğu öğrenildi.

Çukur’da Çeto’yu oynayan Erkan Avcı ve Akşın’ı oynayan İlayda Alişan da Şampiyon dizisinin kadrosunu katıldı.

Ayrıca Müslüm filmi ile yıldızı parlayan Şahin Kendirci de kadroya dahil oldu.

TV100 sitesinden Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Tolgan Sayışman’ın (Kafkas) partneri ise Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. Ünlü oyuncu, Şampiyon dizisinde ‘Suna’ karakterine hayat verecek.

(Erkan Avcı)

Şampiyon dizisi yeni dönemde TRT 1 ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Tolgahan Sayışman’ın baş rolde olduğu dizide partneri Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. Atiksoy, Sayışman’ın canlandırdığı Kafkas karakterinin sevgilisi doktor Suna rolünü üstelenecek.

TRT’nin BSK Yapım / Çağrı Bingüller imzalı ‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak.

Önümüzdeki hafta afiş çekimleri yapılacak olan dizide Tolgahan Sayışman “Kafkas” lakaplı Fırat Bölükbaşı’na hayat verecek. Ketche (Hakan Kırvavaç) ile Devrim Yalçın’ın yöneteceği dizide Fırat’ın oğlu Güneş’i Emir Özyakışır, hocası Yaman’ı Erdal Özyağcılar, yakın arkadaşı ve idman antrenörü Zafer’i de son olarak Çukur’da rol alan Erkan Avcı canlandıracak.

Dizide Fırat’ın partneri doktor Suna’ya Yıldız Çağrı Atiksoy hayat verecek. Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme aldığı dizide ayrıca boks menajeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan, Suna’nın yeğeni Kerem’i Halit Özgür Sarı canlandıracak.

(İlayda Alişan)

Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin, Suna’nın annesi Gülten’i Meltem Savcı, Zafer’in kızkardeşi Neslihan’ı İlayda Alişan, Fırat’ın yengesi Mücella’yı Bahar Süer, Fırat’ın kardeşi Serhat’ı ödüllü oyuncu Berk Yaygın canlandıracak.

Ağırlıklı çekimleri Balat ve civarı ile Beykoz’da yapılacak olan “Şampiyon”un flaş transferlerinden biri de Müslüm filminin yıldızı Şahin Kendirci… Yönetmen Ketchce ile daha önce Müslüm filminde çalışan Kendirci dizide de Şahin karakterini oynayacak.

Tolgahan Sayışman’ın Şampiyon dizisinde Kafkas lakaplı Fırat gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olmuştur. Fırat kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkıp bir raunt daha diyecek. (Birsen Altuntaş / tv100)

Kaynka: TelevizyonGazetesi