Geçirdiği sakatlık sonrasında setlere geri dönen Daniel Craig’in bir kez daha James Bond’u canlandırdığı Bond 25’ın, Jamaica’daki setinden ilk görüntülerin yer aldığı bir video yayınlandı.

Hatırlayacak olursanız geçtiğimiz mayıs ayında Daniel Craig, bir kez daha James Bond’u canlandırdığı Bond 25‘ın Jamaika’daki çekimleri sırasında bir sakatlık geçirmişti. Craig’in başına gelen bu durum, filmin çekimlerinin bir kez daha ertelemesi ve vizyon tarihinde gecikme yaşanacağı dedikodularını beraberinde getirmiş; ancak yapım ekibi, bu iddiaları yalanlayarak filmin prodüksiyonunun devam edeceğini açıklamıştı.

Daniel Craig rehabilitasyon sürecinin ardından geçtiğimiz hafta setlere geri döndü. Çekimler kaldığı yerden devam ediyor. Filmin sosyal medya hesapları da kamera arkası görüntüleri paylaşmayı ihmâl etmiyor. Kısa bir süre önce filmin Jamaica’daki setinden ilk görüntülerin yer aldığı bir video yayınlandı.

Videoda Daniel Craig ile beraber filmin oyuncularından Lashana Lynch ve Jeffrey Wright‘ın yer aldığı kareleri görüyoruz. Yönetmen Cary Fukunaga, çekim için hazırlarken; çok sayıda Jamaika manzarası da dikkatimizden kaçmıyor. James Bond’un silah taşıyan bir pencereye yaklaştığı karenin sonrasında yaşanacak olaylarla ilgili tahmin yürütmeye şimdiden başladık.

Öte yandan film, planlanan tarihte, yani 8 Nisan 2020‘de vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda ise ek olarak Lea Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Ralph Fiennes, Billy Magnussen, Dali Benssalah, Ana de Armas ve filmin kötüsü olarak Rami Malek gibi isimler yer alıyor. Senaryonun geliştirilmesi ve mizahi ögelerin filmde yer alması konusunda Fleabag ve Killing Eve’in yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge‘in de filmin senarist ekibine dâhil olduğunu belirtmeden geçmeyelim.