Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde elde ettiği başarı, Demet Özdemir’i gündem yaptı.

TV8’in yeni yayın döneminin ilk dizilerinden biri olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde gösterdiği performansla adeta yeni bir döneme giren oyuncu, şimdilerde ise finale hazırlanıyor.

Kulislerde dönen bilgilere göre reytingleri düşen Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 43.bölümde final yapacak. Finalin ardından başarılı oyuncunun belli bir süre dinlenmeye çekileceği söyleniyor. Dinlenmesinin ardından ise geriye dönüşü bir diziyle değil de bir filmle olacak.

Ünlü oyuncunun projesi Aşk Taktikleri adında film olacak. Filmin kesin olmamakla beraber herhangi bir Netflix projesi falan da olmayacağı söyleniyor. Laninstar Medya’nın yapacağı bir sinema filmi olacağı söyleniyor.

Sinemalardaki durumunun ne olacağını ise şu an bilemiyoruz. Takdir edersiniz ki şu an bir tam kapanma süreci içerisindeyiz. Bundan sonrasında da ne olacağını şu an için bilemiyoruz. Sinema filminin vizyon tarihinin ne zaman olacağını da bilmek şimdilik zor gibi gözüküyor.

Fakat şunu biliyoruz ki Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız ile başrolleri paylaşacak. Sok dönemde çok sık gördüğümüz Kerem ile Aslı hikayelerinden birini izleyeceğiz. Bir romantik komedi tadında film göreceğiz. Vizyon tarihi ve diğer oyuncular hakkında bilgiler de belli olduğu zaman paylaşacağız.

Kaynak: https://www.diziler.com/haber/demet-ozdemirin-yeni-projesi-ortaya-cikti-25039#ixzz6u4SczRd2