11 Ekim’de yayınlanacak El Camino: A Breaking Bad Movie için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, 71. Emmy Ödül Töreni sırasında filmden yeni bir tanıtım fragmanı yayınladı.

Heyecanla beklenen Breaking Bad filmini 11 Ekim’de yayınlamaya hazırlanan Netflix, El Camino: A Breaking Bad Movie adını taşıyan film için tanıtım çalışmalarını sürdürüyor. Jesse Pinkman’a odaklanacak film için bugüne kadar yayınladığı tanıtım fragmanlarında karakterin ne hâlde karşımıza çıkacağını göstermekten kaçınan Netflix, 71. Emmy Ödül Töreni sırasında yayınladığı yeni tanıtım fragmanında ise sevilen karaktere yer verdi. Yayınlanan bu tanıtım fragmanında ıssız bir yere çektiği arabasında haberleri dinleyen Jesse Pinkman, dizinin finalinde yaşanan çatışmayla ilgili habere denk geliyor ve polisin olay yerinden kaçan şüpheliyi, yani kendisini aradığını öğreniyor.

Breaking Bad’in yaratıcısı olan Vince Gilligan‘ın yazıp yönettiği El Camino: A Breaking Bad Movie, dizinin finalinin hemen sonrasında başlayacak ve hem kendisini esaret altında tutan suçlulardan, hem de kanun güçlerinden kaçan Jesse Pinkman’ın hikâyesini anlatacak.

El Camino: A Breaking Bad Movie, 11 Ekim’de Netflix’te Yayınlanacak

Jesse Pinkman’a hayat veren Aaron Paul’un filmin başrolünü üstleneceği kesinleşirken, dizide canlandırdığı Walter White karakteri ile hafızalara kazınan Bryan Cranston‘ın filmde yer alıp almayacağı soru işareti olarak kalmaya devam ediyor. Ancak bugüne kadar çıkan söylentiler karakterin filmde yer alacağını düşünmemizi sağlıyor.

Aaron Paul ve Bryan Cranston’ın yanı sıra Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Charles Baker, Matt Jones ve Robert Forster’ın da Breaking Bad filminde, dizideki rolleriyle geri döneceği söyleniyor. Breaking Bad izleyenlerin bildiği gibi bu isimler tarafından canlandırılan karakterlerin bazıları dizide ölmüştü. Bu isimlerin yine de film için geri dönüyor olması, aynı Better Call Saul’da olduğu gibi hikâyenin geçmiş ile günümüz arasında gidip gelebileceğini gösteriyor.

Bu isimlerin filmde yer alacağı henüz resmiyet kazanmamış olsa da, gerek aynı kaynaklardan gelen diğer söylentilerin neredeyse tamamının gerçek çıkmış olması, gerekse yayınlanan tanıtım fragmanında Charles Baker’ın yer alması bu isimleri de filmde görme ihtimalimizin oldukça yüksek olduğunu gösteriyor.

11 Ekim’de Netflix’te yayınlanacak El Camino: A Breaking Bad Movie öncesi yayınlanan tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz.