İş hayatında pek çok kişi arzu ettiği yere gelmek için çeşitli mücadeleler verir. İş görüşmeleri de mücadeleye dahildir. Rakiplerinin önüne geçerek hayallerine ulaşmak için adaylar kimi zaman kendi sınırlarını zorlamaya mecbur kalır. Bu sınırlar nelerdir? Siz ne kadar ileri gidebilirsiniz? Değerlerinizi, kabiliyetlerinizi, şahsiyetinizi ne kadar esnetebilirsiniz? GAİN’de yayınlanmaya başlanan kara komedi Metot, psikolojik gerilimi yüksek bölümleriyle, seyirciye “Ben olsam ne yapardım?” diye sorduruyor. 

Semaver Kumpanya’nın 10 sezon boyunca kapalı gişe oynayan tiyatro oyunu Metot, GAİN’de dizi formatında seyirci ile buluşmaya başladı. İspanyol oyun yazarı Jordi Galceran’ın en bilinen metinleri arasında yer alan oyun, sıra dışı iş görüşmeleri üzerinden insan psikolojisine ayna tutuyor. Köklü bir firmanın yönetici pozisyonu için insan kaynakları departmanıyla son mülakata girmeye hazırlanan dört adayın, hayallerindeki iş için geçmek zorunda kaldıkları gizem dolu ve acımasız sınavlar, seyirciyi zaman zaman ürpertiyor. Adayların kendilerini içinde buldukları absürt durumlar ise hayretle gülümsetiyor. Günümüz iş dünyasına ve kapitalist sistemine yapılan en etkileyici eleştirilerden birisi olarak kabul gören oyun, “Ben olsam ne yapardım” diye sorduruyor.

Tiyatro sahnesinde Serkan Keskin rejisiyle sergilenen oyun, GAİN ekranlarında da Serkan Keskin’in ilk dizi yönetmenliği ile izleyici karşısına çıkıyor. Dizinin başrollerinde ise Serkan Keskin’e deneyimli oyuncular Şebnem Hassanisoughi, Mustafa Kırantepe ve Sarp Aydınoğlu eşlik ediyor.

Hayallerinizdeki işe ulaşmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz? Rakiplerinizden bir adım öne çıkabilmek adına nelere katlanabilirsiniz? İnsan kaynakları görüşmelerinde kaç mülakatı psikolojiniz kaldırabilir? Rakiplerinizle mücadele etmeye nereye kadar direnç gösterebilirsiniz? Metot, Nisan ayından itibaren tüm bölümleri ile GAİN’de.

GAİN’de yenilik zamanı! Yepyeni özgün içerikler GAİN Premium’da. 

Kredi/banka kartı ile aylık 21.90 TL, uygulama içi ödeme ile aylık 23.99 TL’ye Premium üyeliğe geçilebilecek. GAİN’in içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz olmaya devam edecek.