Kapanmış bir dosya yalnızca başlangıçtı… Gerçek suç belgesel dizisi “Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (The Sons of Sam: A Descent Into Darkness)” Netflix’te başladı.

Anlatıcılığını Paul Giamatti‘nin üstlendiği gerçek suç belgesel dizisi “Sam’in Oğulları: Şeytani Tarikatın İzinde (The Sons of Sam: A Descent Into Darkness)” Netflix’te başladı.

05 Mayıs 2021 Çarşamba günü Netflix platformuna eklenen mini dizinin sezonu 4 bölümden oluşmakta.

Sam’in Oğlu vakasını derinlemesine inceleyen yapım; bu vakanın, cinayetlerin satanist bir tarikatla ilişkili olduğuna inanan gazeteci Maury Terry için ömrünü vakfettiği bir saplantıya dönüşmesini konu ediniyor.

Tarihler Ağustos 1977’yi gösterdiğinde David Berkowitz yakalanıp tutuklanır ve New York’ta esen korku rüzgârı sona erer. Ancak gazeteci Maury Terry bu karmaşık ve gizemli hikâyenin bununla bitmediğine inanmaktadır.

Sezonun, süreleri 58 ile 62 dakika arasında değişen bölümleri şöyle sıralanıyor:

 1. Sezon 1. Bölüm: “Lağımlardan Merhaba” (58 dakika)
 1. Sezon 2. Bölüm: “44 Kalibreli Katilin Peşinde” (62 dakika)
 1. Sezon 3. Bölüm: “The Ultimate Evil” (58 dakika)
 1. Sezon 4. Bölüm: “Paranoya” (62 dakika)

Mini dizinin yönetmen koltuğunda Joshua Zeman (Cinayet Dağı) oturuyor.

Yapımın yürütücü yapımcı kadrosu ise Zeman ile birlikte Brian Devine, Zara Duffy, Sara Enright ve Dave Sirulnick’ten oluşuyor.

Kaynak: https://www.diziler.com/haber/mini-dizi-samin-ogullari-seytani-tarikatin-izinde-netflixte-basladi-25053#ixzz6uHwPItdo