Ulaş Tuna Astepe ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde oynadıkları Sen Anlat Karadeniz dizisi, 3. sezonda yeni gelişmelerle ekrana gelecek.

Dizi ilk iki bölümüyle Çarşamba akşamlarının çok izlenen dizileri arasına girmeyi başarmıştı.

Yeni sezonda karşısına gelecek yapımlar karşısında nasıl konumlanacağı merak konusu.

Sen Anlat Karadeniz fanlarının ise sezon arasında yapımcı tarafına gönderdiği mesajlarda dizinin yeni senaristi Erkan Birgören ve Hazan karakterini oynayan Gülper Özdemir ile ilgili eleştirileri dikkat çekmekte.

Dizi yoluna kaldığı yerden devam edecek. Hazan karakterinin gidişiyle ilgili yeni bir gelişme yok. Muhtemelen onun hikayesi de sürecek.

Ancak diziye yeni sürpriz isimlerin, yeni karakterlerin katılacağı da öğrenildi.

Bu arada 53. bölümüyle sezon arası veren dizinin senaryosunu Erkan Birgören yazmaya devam edecek ama kadroya Sema Ali Erol’un da katıldığı gündeme geldi.

Medyatava yazarlarından Gazeteci Birsen Altuntaş, twitter hesabından dizinin çekimleriyle ilgili bir açıklama yaptı.

Buna göre, Sen Anlat Karadeniz dizisinin çekimleri 1 Ağustos’ta Trabzon’da başlayacak.

Osman Sınav imzalı diziyi 2. sezonda yazmaya başlayan Erkan Birgören’den sonra Sema Ali Erol da senaryo ekibine katıldı.

Diziye katılacak yeni oyuncular için ise görüşmelerin sürdüğü de ortaya çıktı.

Henüz bu isimlerin kimler olduğu belli değil ancak hikayeye yeni heyecanlar katmak için yeni karakterlerin diziye dahil olması söz konusu.

Sema Ali Erol, daha önce Arka Sıradakiler, Tatar Ramazan, Can Kırıkları, Evlat Kokusu, Acı Aşk, Kaderimin Yazıldığı Gün isimli dizilerin de senaristiydi.

Bakalım bu gelişmenin ardından dizinin izleyenleri nasıl tepkiler verecekler?

 

Kaynak: TelevizyonGazetesi